Translate

czwartek, 8 listopada 2012

Dzień Dobry Kochani

Z uwagi na fakt iż wiele osób pyta jak i dlaczego powstają moje prace, postanowiłam założyć bloga, aby Wam troszeczkę przybliżyć jak to się dzieje.
Będzie więc i o biżuterii i o fotografii i o malarstwie i o tym wszystkim co się w międzyczasie przydarzy.

Dziś o sesji podwodnej - marzeniu niejednej osoby, między innymi mojej modelki - Doroty Kęski. Dorota, ponieważ jest miłośniczką magicznych fotografii i doskonałą pływaczką, wymarzyła sobie sesje w wodzie. Niełatwe zadanie dla całej ekipy! Ale... Nie ma rzeczy niemożliwych!
Zarezerwowałam basen, przygotowałam piankę do pływania, obudowę podwodną na mój aparat, okularki do pływania i w poniedziałek popełniłyśmy troszkę fotografii.
Dorota miała niełatwe zadanie nurkowania z gracją, otwierania oczu w chlorowanej wodzie i do tego jeszcze panowania nad mimiką. Anna Methea miałą niełatwe zadanie wykonania wodoopornego makijażu. Ja mialam niełatwe zadanie złapania tego wszystkiego w kadrze walcząc z wypornością jaką podczas nurkowania dawała mi pianka (tu nieoceniona pomoc mojego podwodnego asystenta Janusza, który trzymając nogę na mojej głowie wpychał mnie pod wodę!).
Po dwóch godzinach nieustannych zanurzeń, poprawek ustawienia, zmian koncepcji i ciężkiej pracy otrzymałyśmy takie efekty:

Oj ciężka to była praca!
A tu kilka zdjeć z brzegu basenu (dzięki uprzejmości wizażystki) :)Jak wam się podobają podwodne zdjęcia? 


4 komentarze:

 1. Świetna sesja, z pewnością bardzo trudna w realizacji, ale efekty miażdżą!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt niesamowity! Uwielbiam zdjęcia z tej sesji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow ! Genialne zdjęcia ,super pomysł :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń