Translate

wtorek, 17 grudnia 2013

Z cytrynem

    Chciałabym Wam dziś zaprezentowac najnowszy wisiorek, ktory wykonalam wczoraj ze srebra. Wybralam pięknie fasetowaną łzę cytrynu czystości AAA. Gdy ją zamówiłam byłam zachwycona tym jak pięknie i luksusuowo mieni się. Na prawdę daje poczucie tego, ze w dłoni trzyma sie prawdziwe bogactwo natury!
Może osobiście nie wierzę jakoś mocno w moc kamieni, jednak jak dowiedziałam się o tym co cytryn pono może, to wychodze z założenia, że przecież nie zawadzi ;)

 Cytryn swoją barwą przypomina złote słońce, jest kamieniem bogactwa, obfitości, dobrobytu. Przez całą historię był używany do zwiększania bogactwa materialnego i przyciągania do siebie pieniędzy. Niektórzy noszą ten kamień w portfelu albo wkładają do kasy fiskalnej w swojej firmie. Ten kamień można dać w prezencie osobie zaczynającej pracę albo zakładającej firmę, albo komuś kto przeżywa kryzys i brak pieniędzy. Energia cytrynu pomaga dotrzeć do źródła problemów i odmienić los. 
Bez wątpienia cytryn to kamień, z którego bije pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale również i jego ducha, tę właściwośc  zawdzięcza swojej słonecznej barwie. Cytryn oprawiony w złoto lub srebro stanowi idealną biżuterię dla każdej kobiety, ale w szczególności jest przeznaczony dla osób spod znaku: Bliźniąt, Wodnika, Panny i Lwa.

                                      
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz